Charytatywna Nordicowo-Biegowa 5 przełożona

   
Autor:
Dodano: 2020/11/29 0:38    views 277

Planowana na 13 grudnia Charytatywna Nordicowo-Biegowa 5, odbędzie się w innym terminie.

Działacze NoWi Siedlce zachęceni udaną organizacją i pochlebnymi opiniami po rozegraniu Nordicowo-Biegowej 5 w ubiegłym roku, postanowili pójść za ciosem i w tym roku zorganizować podobną imprezę. Termin wyznaczono na 13 grudnia.

Oprócz propagowania zdrowego trybu życia, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, obcowania z przyrodą oraz promocji nordic walking, zawodom miał towarzyszyć szczytny cel – pomoc w leczeniu i w rehabilitacji 4-letniej siedlczanki Julki Jadczuk, która choruje na zespół hemofagocytarny (HLH).

Działacze NoWi musieli jednak podjąć ważną decyzję o której poinformowali na swoim fanpage’u:

Szukaliśmy najkorzystniejszych rozwiązań w związku z diametralnie pogarszającą się sytuacją epidemiczną, ale musimy podjąć decyzję o PRZEŁOŻENIU terminu zawodów. Zaznaczamy – nie odwołujemy imprezy, przenosimy ją na inny termin.
Jest nam bardzo przykro, jednakże sytuacja jest wyjątkowa i jesteśmy zobligowani podporządkować się ogólnym rozporządzeniom. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie naszych decyzji w obecnej sytuacji. O wszelkich zmianach oraz ostatecznych planach będziemy informować na bieżąco.

 

źródło i foto: NoWi Siedlce
Sponsorzy

Patronat medialny