Powrót kapitana, beniaminek na rozkładzie i walka o baraże. Echa po meczu w Kaliszu

   
Autor:
Dodano: 2020/12/03 8:25    views 1100

W środowy wieczór Pogoń wygrała w Kaliszu z KKS 1:0. Jakie są echa tego pojedynku?

POWRÓT KAPITANA

W meczu z KKS do wyjściowego składu Pogoni wrócił Rafał Misztal. Kapitan siedlczan spisywał się bardzo dobrze i zachował czyste konto. Dla Pogoni był to trzeci w tym sezonie mecz na zero z tyłu w lidze, a drugi, kiedy między słupkami stał Misztal.

BENIAMINEK NA ROZKŁADZIE

KKS był czwartym z beniaminków, z którym w tym sezonie mierzyła się Pogoń. Biało-niebiescy w starciach tych odniosła trzecie zwycięstwo. Wcześniej Pogonistom udało się ograć Sokół Ostróda i Hutnik Kraków, a sposób na siedlczan znalazł jedynie Śląsk II Wrocław. Z piątym z beniaminków, czyli z Motorem Lublin Pogoń zmierzy się 12 grudnia na zakończenie zmagań w 2020 roku.

WALKA O BARAŻE

Tabela II ligi w tym sezonie ponownie robi coraz bardzie spłaszczona. Pogoniści obecnie plasują się na jedenastej lokacie, jednak zbliżyli się na trzy oczka do szóstego miejsca, czyli strefy barażowej.

BYLI POGONIŚCI

W zespole z Kalisza jest dwóch byłych Pogonistów, jednak żaden z nich w środą nie zagrał. Mateusz Żytko cały mecz spędził na ławce, natomiast siedlecki wychowanek Paweł Łydkowski był poza kadrą meczową.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
fan POlonii
Gość
fan POlonii
1 miesiąc 23 dni temu

Brawo!:)teraz rozjedziemy Wigierki, Motorek i mamy czołówkę:)

Yyy
Gość
Yyy
1 miesiąc 22 dni temu

😂😂😂

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny