Zapisz się do młodzieżowej sekcji sportów siłowych

   
Autor:
Dodano: 2020/12/09 20:27    views 414

W ramach współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, klub Kuźnia Formy Siedlce ogłasza nabór do młodzieżowych sekcji w sportach siłowych.

Nabór rozpoczął się 8 grudnia i obejmuje zapisy dla młodzieży szkolnej do lat 18 do bezpłatnego udziału w
następujących sekcjach dla początkujących:
-Powerlifting -trójbój siłowy
-Benchpress – wyciskanie sztangi leżąc
-Armwrestling – siłowanie na rękę

Treningi będą się odbywały w klubie Kuźnia Formy na ul. Warszawskiej 31 w Siedlcach, formie zorganizowanych zajęć z trenerem, w ściśle określonych godzinach. Pierwszy trening przewidziany jest na środę 4 stycznia. Zajęcia będą się odbywać według następującego rozkładu: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz.14:00-15:30 i 19:30-21:00, sobota 14:00-15:30

Ilość miejsc w poszczególnych sekcjach jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału w treningach można wysyłać poprzez facebookowy profil klubu Kuźnia Formy – Siłownia & Fitness. Kolejnym krokiem będzie osobiste potwierdzenie gotowości do podjęcia treningów podczas spotkania organizacyjnego, którego termin ogłoszony zostanie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

W styczniu 2021 planowane jest również otwarcie kolejnych grup w tych sekcjach, wówczas zajęcia będą dedykowane dla średnio i wysoko zaawansowanych trenujących sporty siłowe, w kierunku przygotowania do startu w zawodach (uczestnictwo w tych zajęciach będzie również bezpłatne). Wszelkie informacje na temat trenowania w bezpłatnych zajęciach z powerliftingu, armwrestlingu i benchpress można uzyskać pod numerem telefonu 602 716 523.

źródło: KFS; foto: KFS
Sponsorzy

Patronat medialny