Lider poległ w Siedlcach (fotogaleria)

Rezerwy KPS Siedlce po dobrym meczu pokonały faworyzowany SPS Volley Ostrołęka.

W pierwszym secie wyrównana walka trwała do jego połowy, później podopieczni Pawła Bielińskiego odjechali i nie dali się złapać. Podobny przebieg miała druga partia. KPS II uciekał, a Volley gonił. Siedlczanie radzili sobie lepiej i wyszli na prowadzenie 2:0.

W trzeciej odsłonie meczu KPS II miał ochotę na szczęśliwe zakończenie przy pierwszej możliwej okazji. W końcówce to jednak Volley grający z nożem na gardle wykazał więcej wyrachowania. Czwarty set był ciekawy. Gospodarze prowadzili już 15:10, ale w jednym ustawieniu roztrwonili całą przewagę. Później na zagrywkę wszedł Rafał Protasiuk i odrobili to co stracili (19:15). W końcówce siedlczanie kontrolowali przebieg partii, którą wygrali do 20, a cały mecz 3:1.

W niedzielę, 20 grudnia, o 18:00 KPS II zagra w Ząbkach z KS Siatkarz.

13.12.20, 19:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

IV liga: KPS II Siedlce – SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:20, 25:21, 21:25, 25:20)

KPS II: 9. Piotr Truszkowski, 17. Michał Nasiłowski, 19. Mateusz Ogrodniczuk, 27. Rafał Protasiuk, 77. Łukasz Jastrzębski, 96. Jakub Gorzkowski i 88. Łukasz Zbucki (libero) oraz 22. Piotr Ornoch, 30. Krzysztof Kalisz