Rewanż ze strony Żubrów

UKS Basket Siedlce przegrał 70:80 z Żubrami w Białymstoku.

Pierwszy mecz, rozegrany w Siedlcach, był zacięty. O zwycięstwie Basketu zdecydowała postawa w ostatniej kwarcie. W Białymstoku ostatnia odsłona spotkania również była decydująca, tyle że tym razem wygraną świętowali rywale Basketu.

Na półmetku rywalizacji było 45:40. Przewaga Basketu o kilka oczek urosła w trzeciej kwarcie. To jednak było za mało, żeby dowieźć korzystny wynik do końca. W ostatniej partii Żubry odrobiły straty i to z solidną nawiązką. Basket przegrał 70:80.

PLANY BASKETU

23 stycznia Basket zagra w Legionowie z liderem tabeli – Legionem.

20.12.20, 13:00 – Białystok

III liga: Żubry Białystok – UKS Basket Siedlce 80:70 (18:30, 22:15, 12:14, 28:11)

Basket: 9. Tomasz Gustołek 29, 14. Jan Lipiński 13, 15. Dawid Kołodziński 10, 4. Jakub Zawadzki 8, 5. Sławomir Wasilewski 6, 12. Kamil Borkowski 4, 8. Kamil Kalicki 4, 6. Paweł Bosek