Zimowanie w dole klasyfikacji. Jak wygląda tabela Pro Junior System?

   
Autor:
Dodano: 2020/12/31 12:00    views 866

II liga zapadła w zimowy sen. Jak po jesiennych zmaganiach wygląda klasyfikacja w rankingu Pro Junior System?

W II lidze na boisku obowiązkowo musi przebywać dwóch młodzieżowców. Drużyny, które najodważniej postawią na młodych zawodników, zostaną wynagrodzone finansowo. W II lidze siedem najlepszych ekip dostanie pieniądze od PZPN.

Za nami jesienne zmagania w II lidze. Rozegranych zostały siedemnaście kolejek. Pogoń jak na razie, jeśli chodzi o ranking Pro Junior System, nie radzi sobie najlepiej. Siedlczanie plasują się na siedemnastej lokacie, a w niektórych spotkaniach trener Bartosz Tarachulski miał problem z obsadą pozycji młodzieżowca.

Liderem Pro Junior System jest zespół rezerw Lecha Poznań, który zgromadził aż 20122 punkty, drugie miejsce zajmują rezerwy Śląska Wrocław z dorobkiem 10447 oczek, a podium zamyka Olimpia Elbląg, która ma  6800 punktów.

Pogoń, tak jak zostało już wspomniane, jest na siedemnastej lokacie. Siedlczanie mają na swoim koncie 2747 punktów. Na ten dorobek złożyli się: Franciszek Wróblewski (1091 punktów), Wiktor Preuss (714 punktów), Mateusz Piotrowski (530 punktów) oraz Oskar Sewerzyński (412 punktów). W minionej rundzie z młodzieżowców wystąpili także Patryk Kostyk, Albert Posiadała oraz Dawid Nojszewski, ale zagrali oni zbyt mało, aby mogli zapunktować w rankingu Pro Junior System.

Pełna klasyfikacja Pro Junior System.

 

źródło: własne/PZPN; foto: Karolina Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kibic
Gość
kibic
25 dni 20 godzin temu

No to słabo

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny