Rok planów i nadziei

   
Autor:
Dodano: 2021/01/03 12:29    views 571

Rozpoczął się 2021 rok. To wyjątkowy czas dla naszej redakcji, gdyż pod koniec lipca będziemy świętować 10-lecie istnienia.

Powiedzieć, że czas leci szybko w przypadku naszego redakcyjnego życia to nie powiedzieć nic. Zaczynaliśmy od zera, a po 10 latach wyrobiliśmy sobie markę w regionie i rzesze stałych czytelników. Na Facebooku zbliżamy się do 10 tysięcy polubień, a jeszcze wczoraj radowaliśmy się z pierwszej setki…

Nie byłoby sukcesu SportSiedlce.pl bez ludzi tworzących zespół redakcyjny. W jubileuszowym roku postaramy się wam przybliżyć osoby, które przez lata informowały o lokalnych sukcesach i porażkach. Przez dekadę współpracowaliśmy z dziesiątkami trenerów, setkami zawodników, stykaliśmy się z tysiącami kibiców. Zdecydowanie większość doceniała naszą pracę i pomagała w niej. Wszystkim przychylnym naszej działalności DZIĘ-KU-JE-MY.

Nie zamierzamy zboczyć z kursu obranego prawie 9,5 roku temu. Nadal będziemy informować o wszystkich najważniejszych wydarzeniach ze świata siedleckiego sportu. Szybko, rzeczowo i rzetelnie.

2020 rok dał się we znaki nam wszystkim. Sportowcom, trenerom, rodzicom młodych sportowców, kibicom (być może im najbardziej), sponsorom, ale i nam dziennikarzom. W 2021 rok wchodzimy z nadzieją na zdrowe i normalne dwanaście miesięcy. Marzymy o tym, żeby relacjonować mecze z właściwym anturażem, a o niego zawsze dbają kibice.

2021 rok to również święto siedleckiego futbolu. Sto lat temu na dobre zaczęła kształtować się najbardziej popularna dyscyplina sportu w Siedlcach, Polsce, Europie i na świecie. Obchody 100-lecie piłkarstwa rozpoczęliśmy już w zeszłym roku objazdową serią pt. 100 meczów na 100-lecie. Nie jesteśmy nawet w 1/3 drogi, więc możecie spodziewać się jeszcze wielu relacji z różnych boisk szeroko rozumianej ziemi siedleckiej.

Jeżeli jesteś prezesem, piłkarzem czy kibicem klubu z niższej ligi i uważasz, że warto, żebyśmy pojawili się na spotkaniu twojej drużyny to daj nam znać! W miarę możliwości skorzystamy z zaproszenia!

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

redakcja SportSiedlce.pl
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
sss
Gość
sss
21 dni 22 godzin temu

Super robota. Brawo, tak trzymajcie. Życzę dalszych sukcesów w rozwoju strony SportSiedlce.pl.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny