Dominacja zawodników Legii w Siedlcach

   
Autor:
Dodano: 2021/01/04 14:55    views 70

13 grudnia zakończył się cykl zawodów strzeleckich organizowanych przez SKSS Dragon Siedlce, o nazwie Flinta 2020.

13 grudnia odbyły się ostatnie w 2020 roku zawody strzeleckie organizowane na siedleckiej strzelnicy. Była to Flinta. Na zaplanowane w ubiegłym roku cztery rundy, udało się rozegrać trzy. Przyczyną odwołania jednych zawodów (z 29 marca) było zagrożenie epidemiczne spowodowane Covid-19.

W finałowych grudniowych zawodach wzięło udział 51 uczestników strzelających z karabinu dowolnego w pozycji leżącej (4o strzałów). Tym razem zawody zostały zdominowane przez przyjezdnych. Całe podium zajęli reprezentanci Legii Warszawa. Wygrał Piotr Szuszczyński, przed Feliksem Giedgafowem oraz Mariuszem Rożniewskim. Na czwartym miejscu sklasyfikowano najlepszą z kobiet. Była nią Klaudia Soszyńska z SKSS Dragon Siedlce.

W całorocznym podsumowaniu najwięcej punktów uzbierał uczeń ZSP nr 2 w Siedlcach, Igor Żebrowski. Na drugim miejscu znalazł się Przemysław Krzymowski, a na trzecim – Adam Całka. Wszyscy wyżej wymienieni mieli okazję brać udział w każdej rundzie zeszłorocznego cyklu, co miało duże przełożenie na klasyfikację końcową. W całym cyklu sklasyfikowano 148 uczestników.

WYNIKI

 

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce; foto: Maciej Sztajnert
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny