Kulturystyka i trójbój siłowy w Siedlcach w 2021 roku – terminarz zawodów

   
Autor:
Dodano: 2021/01/06 6:42    views 336

Rok 2021 w naszym mieście zapowiada się niezwykle interesująco jeśli chodzi o zawody kulturystyki fitness oraz trójboju siłowego.

Znamy terminarz zawodów kulturystycznych oraz zawodów trójboju siłowego, które zaplanowano do rozegrania w 2021 roku w naszym mieście.

W drugiej połowie marca, tj w dniach 17-21 marca odbędzie się Festiwal kulturystki i trójboju siłowego. W jego ramach przewidziano rozegranie Mistrzostw Polski młodzieżowych ośrodków wychowawczych w wyciskaniu sztangi leżąc, Mistrzostwa Europy XPC w trójboju siłowym oraz Puchar Europy IBFF/WPF.

Kolejny festiwal zaplanowano na dni 20-23 maja. Wówczas zostaną przeprowadzone Międzynarodowe Mistrzostwa Polski XPC a także Międzynarodowe Mistrzostwa Polski IBFF/WPF.

W drugiej połowie roku – na przełomie września i października – odbędą się międzynarodowe zawody Pucharu Polski XPC oraz IBFF/WPF.

Od 17 do 21 listopada zaplanowano dwie imprezy – jedna rangi lokalnej, druga międzynarodowej. Mowa o II mistrzostwach powiatu siedleckiego młodzieżowych ośrodków wychowawczych w wyciskaniu sztangi leżąc oraz Pucharze Świata w trójboju siłowym XPC.

Wszystkie wyżej wymienione imprezy zostaną rozegrane w Hali Sportowej OSiR Siedlce, przy ul. Prusa 6. Głownym organizatorem powyższych zawodów jest Artur Kozłowski.

źródło i foto: Artur Kozłowski
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny