Narciarze nie próżnowali i warunki pogodowe wykorzystali

   
Autor:
Dodano: 2021/01/08 23:34    views 214

Panująca w górach zima sprawiła, że w dniach 6-7 stycznia zorganizowano zostały zawody Pucharu Grupy Azoty, których nie było we wcześniejszym kalendarzu. Na starcie nie zabrakło narciarzy UKS Rawa Siedlce.

W dniach 6-7 stycznia na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem przeprowadzono dodatkowe zawody Pucharu Grupy Azoty. Organizatorzy postanowili wykorzystać znakomite warunki pogodowe i powiększyć tegoroczny cykl o dwa starty. Najpierw odbyły się biegi stylem klasycznym, a drugiego dnia rywalizowano w biegach stylem dowolnym.

Pierwszego dnia zmagań najbliżej podium ze startujących zawodników UKS Rawa Siedlce był Piotr Sobiczewski. Zajął on czwarte miejsce w kat. open mężczyzn. Na dziewiątej pozycji w tej kategorii znalazł się Arkadiusz Posiadała. Taką samą lokatę w rywalizacji dziewcząt zajęła Klaudia Radomyska, a pozycję dalej była Iga Staręga wśród młodziczek.

Drugi dzień startów w Zakopanem przyniósł jeszcze lepsze wyniki reprezentantów Rawy. Zwycięstwo w kat. dziewcząt odniosła Klaudia Radomyska, a siedem lokat dalej uplasowała się Dominika Krajcer. W kat. open mężczyzn w pierwszej dziesiątce mieliśmy trzech przedstawicieli Rawy: Piotra Sobiczewskiego, Macieja Krajcera i Arkadiusz Posiadałę (odpowiednio: siódmego, ósmego, dziesiątego). Miejsca dziesiąte zajmowali: Michał Okniński (juniorzy młodszy) oraz Iga Staręga (młodziczki).

WYNIKI – 1 dzień

WYNIKI – 2 dzień

 

źródło: własne / skipol; foto: skipol
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny