Pewna wygrana w Błoniu

Podopieczni Pawła Bielińskiego zaczęli granie w 2021 roku od wygranej 3:0 z Olympem Błonie.

Przewaga siedlczan nie podlegała najmniejszej dyskusji. KPS II w pierwszych dwóch setach pozwolił rywalom na zdobycie zaledwie 21 punktów. Dominacja była szczególnie widoczna w drugiej partii – wygranej do siedmiu. Trzeci set był najbardziej zacięty, ale i tak padł łupem rezerw KPS.

W następnej kolejce (16 stycznia o 17:00) KPS II zagra w lokalnych derbach z SPS GOSiR. Siedlczanie wystąpią w roli gospodarza, choć mecz odbędzie się w Mrozach.

10.01.21, 18:00 – Błonie

IV liga: Olymp Błonie – KPS II Siedlce 0:3 (14:25, 7:25, 19:25)

KPS II: Łukasz Jastrzębski, Krzysztof Kalisz, Krzysztof Kuźniak, Michał Nasiłowski, Piotr Ornoch, Piotr Truszkowski i Rafał Protasiuk (libero) oraz Jakub Gorzkowski, Michał Rytel