Bieg Siedleckiego Jacka po raz dwunasty

   
Autor:
Dodano: 2021/01/12 23:32    views 214

Tegoroczny 12 Bieg Siedleckiego Jacka zaplanowano tradycyjnie na ostatnią niedzielę sierpnia.

Organizatorzy Biegu Siedleckiego Jacka oznajmili, że planowane jest rozegranie Biegu Siedleckiego Jacka w 2021 roku. Tradycyjnie odbędzie się on w ostatnią niedzielę sierpnia. W tym roku będzie to 29 sierpnia. To już 12 edycja tej niezwykle popularnej w regionie i nie tylko, imprezy biegowej.

Na uczestników czekają następujące konkurencje:
– bieg na 5 km,
– Nordic Walking,
– półmaraton,
– biegi dzieci.

Na uczestników czekać będą nowe trasy prowadzące ulicami centrum Siedlec. Miasteczko biegowe, start i meta ponownie zostaną zlokalizowane na terenie Ośrodka Sportu, przy ul. Prusa 6 w pobliżu Parku Miejskiego “Aleksandria”. Liczymy na to, że odbędą się także biegi dla dzieci, tym razem na bieżni stadionu lekkoatletycznego, z elektronicznym pomiarem czasu.
Wstępne limity na poszczególnych dystansach wynoszą 250 osób. Regulamin Biegu jest już dostępny na stronie internetowej zawodów w zakładce REGULAMIN. Zapisy elektroniczne zostaną uruchomione lada dzień.
Monitorujemy sytuację epidemiologiczną i zmieniające się przepisy dotyczące współzawodnictwa sportowego, na tej podstawie podejmowane będą kolejne kroki. Przygotowania do Biegu trwają i mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku impreza odbędzie się bez przeszkód. Życzymy jednak sobie i naszym zawodnikom, by Bieg Jacka wrócił do “normalności” z wysoką frekwencją, strefą Expo i atrakcjami dla dzieci i rodzin.
Wszystkie aktualności dotyczące Biegu będą publikowane na Facebooku Biegu Jacka.

źródło: własne / ARM Siedlce; foto: Web
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny