XII Bieg Siedleckiego Jacka – zapisy

   
Autor:
Dodano: 2021/01/15 13:35    views 338
XII Bieg Siedleckiego Jacka - zapisy

Świetna wiadomość dla sympatyków sportu, szczególnie biegania i maszerowania z kijkami – ruszają zapisy na 12 edycję Biegu Siedleckiego Jacka!

W tym roku Agencja Rozwoju Miasta Siedlce planuje zorganizować bieg na 5 km, półmaraton, marsz Nordic Walking i biegi dla dzieci.

Impreza odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji – 29 sierpnia. Miasteczko biegowe, start i meta zlokalizowane będą na terenie Ośrodka Sportu przy ul. Prusa 6. Na uczestników czekać będą nowe trasy prowadzące ulicami Siedlec, bogaty pakiet startowy zawierający m.in. koszulkę techniczną, piękny medal na mecie, posiłek regeneracyjny, owoce i wodę. Kolejne szczegóły i ciekawostki pojawiać się będą na stronie Biegu www.biegjacka.pl oraz profilu na Facebooku www.facebook.com/biegjacka.

Najbardziej wyczekiwana informacja to obecnie start zapisów, czyli – poniedziałek 18.01.2021 godz. 9:00. Warto dodać, że w ubiegłym roku pakiety startowe rozeszły się w 30 minut! Dlatego wszystkim chętnym na udział w sierpniowych zawodach radzimy nie spóźnić się na start… zapisów.

Formuła dotycząca biegów dla dzieci i zapisy zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

 

źródło i foto: ARMS
Sponsorzy

Patronat medialny