Bezradni wobec siły Legionu

Basket Siedlce nie zdołał wygrać na trudnym terenie w Legionowie.

W meczu pierwszej rundy Basket poradził sobie z Legionem. Rywale pałali żądzą rewanżu, a do tego byli napędzeni siłą z własnej hali, na której w tym sezonie ograli każdego.

Przemysław Lewandowski i spółka od pierwszych minut narzucili wysokie tempo. Siedlczanie obudzili się przy stanie 11:0, ale i tak długimi fragmentami byli w odwrocie. Legion nieustannie napierał i do przerwy prowadził 53:23.

W drugiej połowie legionowianie nieco spuścili z tonu. Przewaga punktowa jednak rosła. W momencie końcowej syreny zatrzymała się na 48 punktach. Basket przegrał 45:93.

PLANY BASKETU

31 stycznia o 17:00 siedlczanie podejmą UKS Gim 92 Ursynów Warszawa.

23.01.21, 19:45 – Legionowo

III liga: KS Legion Legionowo – UKS Basket Siedlce 93:45 (28:14, 25:9, 20:12, 20:10)

Basket: 15. Dawid Kołodziński 9, 14. Jan Lipiński 9, 5. Sławomir Wasilewski 8, 9. Tomasz Gustołek 6, 8. Kamil Kalicki 6, 6. Paweł Bosek 3, 12. Kamil Borkowski 2, 7. Michał Borkowski 2, 10. Błażej Grochowski