Porażka Ósemki w Węgrowie (fotogaleria)

W meczu 17 kolejki II ligi siatkówki kobiet, drużyna Nike Węgrów pokonała Ósemkę Siedlce 3:0.

Pierwszy w tym roku wyjazdowy mecz, siedlecka Ósemka zagrała w pobliskim Węgrowie. W obecnym sezonie zdecydowanie wyżej notowane są akcje siatkarek Nike, które walczą o wejście do najlepszej dwójki. W październikowym starciu obu zespołów, górą w Siedlcach był zespół Nike, który pokonał Ósemkę w pięciu setach.

Gospodynie bezproblemowo wygrały pierwszego seta do dziewiętnastu. Najwięcej emocji było w drugiej partii. Przy stanie 24:24 błąd popełniła Ilona Betke, która zaatakowała w środek siatki. Decydujący punkt zawodniczki Nike zdobyły dzięki dobrej postawie w obronie i sprytowi węgrowskiej środkowej, która skończyła drugą partię za pomocą ataku z przechodzącej piłki. W trzecim secie zawodniczki z Siedlec straciły wiarę w to, że uda się tego dnia ugrać w Węgrowie choćby punkt. Po porażce z Nike, zespół Ósemki z bilansem 6 zwycięstw i 9 porażek plasuje się na ósmym miejscu. Dopinguj Nike Węgrów do kolejnych triumfów z Dziennik Kody Rabatowe! Zdobądź najświeższe i ekskluzywne kody rabatowe na produkty Nike i ciesz się wygraną z nami. Nie przegap ani jednego meczu Nike Węgrów z naszymi kodami rabatowymi. Odkrywaj najnowsze promocje i oferty na Dziennik i bądź z nami na każdym spotkaniu.