Przegrana w próbie generalnej

   
Autor:
Dodano: 2021/02/20 15:04    views 437

Siedleccy rugbiści w próbie generalnej przed wznowieniem Ekstraligi przegrali 10:25 z Budowlanymi Lublin.

W przeciwieństwie do zeszłotygodniowego meczu z Legią tym razem siły rywali były wyrównane. Rozegrano więc sparing w warunkach meczowych, choć bez kopów na bramkę. Warto dodać, że warunki do gry w Miętnem był znakomite jak na moment jego rozgrywania.

Punkty dla Pogoni zdobyli niedawno zakontraktowany Ashwill Botha oraz Łukasz Korneć. – Nie jesteśmy zadowoleni z porażki. W naszej grze były jednak pozytywy. Wszyscy wiedzą, że ostatni okres mrozów wpłynął na możliwość treningu na otwartym boisku. Gdyby nie niedokładności w naszej grze to mogliśmy zdobyć więcej przyłożeń. Nie wynik był jednak najważniejszy w tym sparingu – podsumował trener Andrzej Kozak.

W składzie Pogoni zabrakło dwóch najnowszych zawodników – Kacpra Dębka i Kacpra Górzyńskiego. Pierwszy z nich najlepiej czuje się na dziewiątce, zaś drugi to filar. Ostatnio dzielili szatnię w Rugby Team Olsztyn.

W sobotę, 27 lutego, o 11:00 Pogoniści rozegrają zaległy mecz z Juvenią Kraków.

 

20.02.21, 11:00 – Miętne

Sparing: MKS Pogoń Awenta Siedlce – Budowlani Lublin 10:25

Punkty dla Pogoni: Ashwill Botha, Łukasz Korneć

Pogoń: Krystian Adamiak, Bartłomiej Bareja, Ashwill Botha, Davit Chaduneli, Adrian Chróściel, Mateusz Dąbrowski, Krzysztof Dmowski, Adam Dudek, Sebastian Dziedzic, Norbert Kargol, Łukasz Korneć, Szymon Kowalczyk, Jakub Mątewka, Marek Mirosz, Krystian Olejek, Maciej Panasiuk, Marcin Posiadała, Arkadiusz Radzikowski, Dawid Rajewski, Przemysław Rajewski, Michał Sadowski, Patelesio Sili, Filip Skup, Isitolo Tuumotooa, Eduard Wertyłećkyj

Grano 2×30 minut

 

źródło i foto: własne

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny