Huragan za mocny na Pogoń II (fotogaleria)

Huragan za mocny na Pogoń II

Rezerwy siedleckiej Pogoni uległy w meczu kontrolnym IV-ligowemu Huraganowi Międzyrzec Podlaski 0:4.

W zespole Damiana Guzka wystąpił m.in. Albert Posiadała z kadry pierwszej drużyny.

Do przerwy siedlczanie przegrywali dwoma bramkami. Pogoniści mogli objąć prowadzenie po akcji, kiedy to Jan Helak wyłożył piłkę do Dawida Płudowskiego, lecz sędzia dopatrzył się spalonego. Później gole zdobywali zawodnicy Huraganu. Najpierw do siatki Alberta Posiadały trafił Oskar Siwek, który z 5 metrów nie dał szans Posiadale. Przed przerwą prowadzenie dla Huraganu podwyższył Alan Olszewski z rzutu karnego, podyktowanego za faul w szesnastce Szymona Muchy. Po zmianie stron lider lubelskiej IV ligi dołożył kolejne dwa trafienia po stratach siedlczan w środku pola. Na listę strzelców wpisali się Patryk Pakuła i Paweł Komar. Pogoniści mieli okazję na honorowe trafienie, lecz Helak w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać golkipera.

W Huraganie Międzyrzec Podlaski wystąpili byli Pogoniści: Karol GrochowskiHubert Łukanowski i Jacek Kozaczyński.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie sparingowe siedlczanie rozegrają w weekend 6-7 marca z ligowym rywalem – Podlasiem Sokołów Podlaski.

28.02.21, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:4 (0:2)

Bramki: Oskar Siwek 25, Alan Olszewski 40 (k), Patryk Pakuła 72, Paweł Komar 86

Pogoń II: 1. Albert Posiadała (65 Konrad Łęczycki) – 11. Maciej Litwiński (46, 99. Łukasz Skwierczyński), 8. Przemysław Misiak (57, 27. Kacper Skwierczyński), 24. Igor Łęczycki, 3. Szymon Mucha – 10. Jan Helak, 6. Przemysław Rodak, 19. Kamil Dmowski (46, 23. Dawid Ardej), 41. Sebastian Bober, 92. Dawid Płudowski – 9. Bartosz Kryszczuk

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej