Czy Pogoń zrewanżuje się Arce?

   
Autor:
Dodano: 2021/03/26 7:36    views 362

Podopieczni Andrzeja Kozaka w drugim meczu rundy rewanżowej podejmą Arkę Gdynia.

Siedlczanie przystąpią do meczu rozgrywanego na stadionie ROSRRiT podwójnie zmotywowani. Po pierwsze zechcą zrehabilitować się za porażkę w poprzedniej kolejce z Budowlanymi Lublin. Po drugie w pierwszej rundzie Arka wygrała u siebie z Pogonią, więc drużyna Kozaka pała żądzą rewanżu.

W kadrze Pogoni na kilka ostatnich spotkań brakowało Ashwilla Bothy, który zdążył zagrać tylko jeden mecz w barwach siedleckiego klubu. Zawodnik pochodzący z Republiki Południowej Afryki z powodów osobistych wrócił do ojczyzny. Jego następcą został Romeo Nkoane. Rodak Bothy najlepiej czuje się na pozycji łącznika ataku. Ostatnio grał w Sparcie Praga, wcześniej występował we Francji. Jeżeli uda się ściągnąć jego dokumenty z czeskiej federacji to otrzyma szansę debiutu już w meczu z Arka.

W tabeli Ekstraligi Pogoń ma przewagę 10 punktów nad Arką. Siedlczanie wygrali jednak tylko o jedno spotkanie więcej. W poprzednich dwóch kolejkach Buldogi przegrały z drużynami ze ścisłej czołówki ligowej tabeli. Warto jednak zaznaczyć, że w obu spotkaniach Arka zdobyła ponad 20 punktów.

Początek sobotniego meczu o 11:00. Transmisja na YouTube SportSiedlce.pl.

 

źródło: własne; foto FB Romeo Nkoane









Sponsorzy

Patronat medialny