Komplet punktów w Mszczonowie

Rezerwy siedleckiej Pogoni na inaugurację rundy wiosennej w IV lidze wygrały w Mszczonowie z miejscową Mszcznowianką 1:0.

Zespół prowadzony przez Damiana Guzka wzmocnili zawodnicy pierwszej drużyny: Marcin Burkhardt i Albert Posiadała. W zespole Pogoni II ponowny debiut zaliczył Kamil Dmowski, a także juniorzy: Marcin Kuć, Szymon MuchaPiotr Owczarczyk.

Mecz rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu sędziów. Lepiej w spotkaniu prezentowali się gospodarze. W 13 minucie to jednak siedlczanie cieszyli się z gola. Po jednej z kontr Sebastian Bober wygrał pojedynek z rywalem i uderzył na bramkę, lecz piłkę zablokował defensor Mszczonowianki. Futbolówka spadła jednak pod nogi Kamila Dmowskiego, który umieścił piłkę w siatce z kilku metrów. Później rywale Pogoni konstruowali akcję skrzydłami i licznymi dośrodkowaniami w pole karne, lecz nie przyniosły one wyrównania. Pogoniści oddali z kolei kilka strzałów z dystansu, które również nie zakończyły się bramką.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 18 kwietnia o 11:00 w Siedlcach z Podlasiem Sokołów Podlaski.

10.04.21, 12:45 – Mszczonów

IV liga: Mszcznowianka Mszczonów – Pogoń II Siedlce 0:1 (0:1)

Mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów.

Bramka: Kamil Dmowski 13

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 21. Jakub Jopek (90+, 32. Szymon Mucha), 14. Maciej Litwiński, 7. Igor Łęczycki, 18. Marcin Burkhardt, 11. Jakub Grzebieliszewski (54, 6. Dawid Ardej) – 16. Dawid Płudowski (77, 10. Marcin Kuć), 17. Przemysław Rodak, 8. Kamil Dmowski (78, 25. Maciej Gawinkowski), 23. Jan Helak (61, 99. Krystian Mikołajewski) – 77. Sebastian Bober (85, 15. Piotr Owczarczyk)

Żółte kartki: Przemysław Rodak 27, Albert Posiadała 58, Marcin Burkhardt 71

Sędzia: Piotr Rybus (Warszawa)