Emocjonująca majówka w Siedlcach. Tylko remis Pogoni z Błękitnymi (fotogaleria)

W meczu 31 kolejki eWinner II ligi Pogoń Siedlce zremisowała z Błękitnymi Stargard 2:2.

Po dwóch z rzędach remisach Pogoń podejmowała Błękitnych Stargard, czyli drużyną znajdującą się tuż nad strefą spadkową.

W pierwszej połowie lepsze sytuacje stwarzała sobie Pogoń. W 16 minucie ładnym strzałem popisał się Krzysztof Danielewicz i siedlczanie objęli prowadzenie. W kolejnych fragmentach gospodarze powinni powiększyć swoją przewagę, ale bardzo dobrze w bramce Błękitnych spisywał się Tobiasz Weinzettel, który radził sobie ze strzałami Danielewicza oraz dwukrotnie zatrzymał Miłosza Przybeckiego. Niewykorzystane okazje zemściły się w ostatniej akcji pierwszej połowy, gdy na 1:1 wyrównał Mateusz Bochnak.

W drugiej połowie lepiej zaczęli grać przyjezdni, którzy w pierwszych minutach po przerwie przejęli inicjatywę. W 64 minucie Bartosz Brodziński wybił piłkę i trafił w nią w Damiana Niedojada, a tam po odbiciu od wprowadzonego w przerwie napastnika przelobowała Bartosza Klebaniuka i wylądowała w siatce. Tym razem to siedlczanie musieli odrabiać straty. Ta sztuka udała im się na 10 minut przed końcem, gdy pięknym uderzeniem popisał się Marcin Kozłowski. W końcówce obie ekipy próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najlepszą okazję ku temu zmarnował Adrian Kwiatkowski i ostatecznie padł remis 2:2.

W zespole Błękitnych zagrali byli Pogoniści Mateusz Bochnak, Dawid Polkowski oraz Kamil Walków.

W następnej kolejce czeka wyjazdowe starcie ze Skrą Częstochowa.

01.05.21, 17:00 – Siedlce (stadion ROSRRiT)

eWinner II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard 2:2 (1:1)

Bramki: Krzysztof Danielewicz 16, Marcin Kozłowski 80 – Mateusz Bochnak 45+1, Damian Niedojad 65

Pogoń: 97. Bartosz Klebaniuk – 98. Maciej Kołoczek, 18. Ivan Očenáš, 31. Bartosz Brodziński, 14. Bartłomiej Olszewski – 11. Ishmael Baidoo (79, 10. Marcin Kozłowski), 55. Oskar Repka, 7. Krzysztof Danielewicz, 23. Franciszek Wróblewski (68, 29. Rafał Adamek) – 22. Maciej Górski, 19. Miłosz Przybecki

Błękitni: 12. Tobiasz Weinzettel – 17. Aleksander Theus, 25. Daniel Wajsak, 4. Bartłomiej Mruk, 14. Bartosz Sitkowski – 23. Mateusz Bochnak, 10. Dawid Polkowski (87, 6. Filip Karmański), 8. Hubert Krawczun, 7. Michał Cywiński, 18. Błażej Starzycki (85, 21. Adrian Kwiatkowski) – 13. Kamil Walków (46, 9. Damian Niedojad)

Żółte kartki: Franciszek Wróblewski 18, Krzysztof Danielewicz 41, Maciej Kołoczek 42, Marcin Kozłowski 86 – Dawid Polkowski 20, Hubert Krawczun 53

14 odpowiedzi

1. Należy uszanować ten remis z trudnym przeciwnikiem. Mądra gra pozwoliła odrobić straty. Bardzo dobre zmiany, widać nos trenera.

1. Do k..nę..y panie Maletka, czy pan nie widzi, że pan Tarachulski nie ma pojęcia o samodzielnym prowadzeniu zespołu, taktyce,ustawieniu składu.Pozostawienie dotychczasowego sztabu stanowi ryzyko spadku do 3 ligi.Nie wygrywamy meczów nawet u siebie z druźynami z końca tabeli.Zarząd nabrał wody w usta i nawet nie za abiera głosu na temat pierwszy drużyny,która powinna być priorytetem w działaniu klubu.
      Czas się opamiętać i bezgranicznie nie wierzyć w zdolności trenerskie pana Tarachulskiego..
      Czy 3 letni kontrakt pana Bartka jest przyczyną pozostawiania go na stanowisku be względu na wyniki?

1. Pan Tarachulski jest właściwym człowiekiem na właściwym stanowisku. Krótko i na temat.

1. cały sztab chyba podniósł łapki….nie dziwne, gdzie znajdą robotę FACHOWCY

2. Bardzo dobre slowa, dawno pisalem o tym aby wyrzucic sztab i zmienic szczegolnie trenera ktory nie ma pojecia i kierowaniu druzyny , do tego beznadziejna atosmfera jest, ludzie maja konflikty w klubie ,,oczywiscie nie mowi sie o tym” ale nie maja miejsca w skladzie bo ktos jest pupilkiem czy cos… jak mozna dac komus kontrakt na tak dlugi czas – NIECH PILKARZY POZYSKUJA na dlugi czas a nie na chwile , ze pol roku pograja albo rok i uciekaja albo ktos ich odbiera bez SENSU gdzie jest tu jakas logika ? Co zaraz znowu bedzie utrzymalismy sie spokojnie i fajnie… 12 odejdzie , 10 dojdzie i bedziemy musieli zbudowac klub … pol roku pozniej znowu to samo ilez ma tak trwac ? PANIE TARACHULSKI nie chce nikomu ublizac ale chyba wiadomo o co chodzi – prosze odejsc z tego klubu a PREZES niech w koncu ogarnie TRENERA ktory bedzie wiedzial co robic tylko wlasnie kto bedzie chcial tu przyjsc na chwile obecna, jak niewiadomo co z finansami , co z PANEM z AMERYKI itd… tu jest zbyt duzo niewiadomych , wazne ze kasa dla calego sztabu i personelu sie zgadza… tragedia!

Ilez bedziemy jeszcze patrzec czy sie mecze udaja czy tez nie , najlepsze jest to ze kazdy jest winny tylko nie trener i caly sztab (KAZDY ZWALA NA KAZDEGO)

Moze w koncu czas na zmiany NA LEPSZE ZMIANY

2. Pan Bartosz Tarachulski cieszy się pełnym zaufaniem zarządu, który powierzy mu misję budowania drużyny na co najmniej kolejne 2 sezony.

3. A wiadomo co z panem Kielbusem? Wyparował już na stałe?

4. Dlaczego nie promują wychowanków, tylko kontraktują nowych, którzy poziomem nie zachwycają. I to nie jest przytyk w stronę piłkarzy, bo to normalne, że skoro dają, to i biorą. To pytanie do kadry. Po co kolejny bramkarz obciążający budżet, skoro mamy swojego? Tak się zarządza ekonomicznie i tak się układa plan rozwojowy….w końcu cierpliwość się skonczy