wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Mistrzostwa Warszawy z sukcesami pływaków Ósemki

Młodzi pływacy Ósemki Siedlce zdobyli w Otwartych Letnich Mistrzostwach Warszawy kilka medali.

W dniach 4-5 czerwca odbyły się Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy. W zawodach wystartowała liczna grupa zawodników Ósemki Siedlce.

Miron Ushatkin zdobył srebrny medal na 50 m stylem klasycznym w kategorii 10 lat z czasem 48,52. Ignacy Ostrowski był również drugi na 50 m stylem klasycznym w kategorii 11 lat z czasem 47,49.

W drugim dniu zawodów srebro wywalczył Michał Bielecki na 200 m stylem klasycznym w kategorii 13 lat z czasem 3.04,69. Bardzo blisko podium byli: Emilia Tajak (4 miejsce, 50 m styl klasyczny, kategoria 9 lat), Michalina Reda (4 miejsce, 50 m styl klasyczny, kategoria 10 lat, Aleksander Kamecki (4 miejsce, 50 m styl klasyczny, kategoria 10 lat), Michał Bielecki (4 miejsce, 100m styl klasyczny, kategoria 13 lat).

źródło: własne / UKS Ósemka Siedlce (FB); foto: UKS Ósemka Siedlce (FB)