Wakacyjna rywalizacja z nowymi rekordami życiowymi

18 lipca na stadionie AWF Warszawa odbyły się wakacyjne zawody lekkoatletyczne. Brali w nich udział zawodnicy MKS Pogoń Siedlce i SKS Feniks Siedlce.

SKS Feniks Siedlce:
Aleksander Wojewódzki rzucił oszczepem na odległość 53.02 m. Jest to jego nowy rekord życiowy w kat. U-18 oszczepem o wadze 700 gram. Zawodnik Feniksa dzięki tej odległości uplasował się na trzeciej pozycji w konkursie.

Piotr Czarnocki przebiegł 110 m przez płotki w czasie 16,29 s (+1,5) i minął linię mety jako trzeci. Ustanowił jednocześnie rekord życiowy.

MKS Pogoń Siedlce:

Kacper Cabaj zajął 3 miejsce w biegu na 100 m U-16 (12,16). W biegu eliminacyjnym poprawił swój rekord życiowy, który wynosi obecnie 12,13.

– rekordy życiowe poprawiali także dwaj inni sprinterzy: Ernest Przestrzelski (13,19) i Alan Kosyl (13,32)

Wiktoria Stasiuk w biegu na 600 m również zanotowała swój najlepszy rezultat w karierze (1.43,30)

– sztafeta Pogoni 4×100 m U-16 w składzie Kacper Cabaj, Jakub Bielecki, Maciej Krzewniak, Ernest Przestrzelski osiągnęła czas 47,73 i zajęła trzecie miejsce