Jubileuszowy 30 Blacktop

   
Autor:
Dodano: 2021/07/27 10:13    views 659

30 lat minęło… W tym roku Blacktop obchodzi swój okrągły jubileusz.

Przed nami 30 edycja ulicznego turnieju koszykówki. Dlatego tym bardziej gorąco zapraszamy do udziału!

Organizatorem głównym turnieju jest nieprzerwanie Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. Współorganizatorzy: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, Województwo Mazowieckie oraz Urząd Miasta Siedlce.

Tegoroczny Blacktop odbędzie się 28 sierpnia na ulicy Pułaskiego (od skrzyżowania z ul. Floriańską do ul. Asza). Start rozgrywek o godzinie 10:00. Aby wziąć udział w turnieju, należy zebrać 3-osobową drużynę i zgłosić swój udział, najpóźniej do 25 sierpnia! Gwarantujemy niesamowite sportowe widowisko, świetną zabawę i atrakcyjne nagrody.

Turniej zostanie rozegrany w pięciu kategoriach:

Grupa I – chłopcy Szkoły Podstawowe (klasa VI i młodsze)
Grupa II – chłopcy Szkoły Podstawowe (klasa VII i VII)
Grupa III – dziewczyny Szkoły Podstawowe (klasa VII i młodsze)
Grupa IV – dziewczyny OPEN
Grupa V – chłopcy OPEN

Udział w turnieju jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego warto zapisać się jak najszybciej. Dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki! Dla zwycięskich drużyn puchary i medale.

W kategorii chłopcy OPEN obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł od całej drużyny, płatne w biurze zawodów gotówką w dniu turnieju. Opłaty startowe w całości zostaną przeznaczone na nagrodę główną. Dlatego im więcej drużyn, tym większa pula do wygrania!

Zapraszamy także do wspólnego kibicowania, dla publiczności przewidziane są konkursy z nagrodami.

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach, ul. 3 Maja 28 p. 225 – osobiście, telefonicznie: 602 273 321, mailowo: tkkfsiedlce@onet.pl.

W przypadku złej pogody, turniej zostanie przeniesiony na rolkowisko przy ul. Prusa 6.

 

źródło i foto: organizatorzy
Sponsorzy

Patronat medialny