Bieg Sapiehów z dobrymi wynikami siedlczan

7 sierpnia w Kodniu zorganizowano XXI Bieg Sapiehów. W rywalizacji biegowej jak i w marszu Nordic Walking mieliśmy siedleckie akcenty.

Dużo radości w zorganizowanej po raz dwudziesty pierwszy imprezie pod nazwą Bieg Sapiehów sprawili reprezentanci NoWi Siedlce i Darfik Team. Zwolennicy Nordic Walking zajęli kilka miejsc na podium w poszczególnych klasyfikacjach wiekowych.

Dariusz Borkowski (NoWi) do mety dotarł jako drugi, ale triumfował w kat. M50-59. Zofia Zacharczuk (NoWi) została sklasyfikowana jako pierwsza kobieta w kat. K60+. Drugie miejsce w ww. kategorii zajęła Bożena Zbieć (Darfik). Trzeci w kat. M60+ był Adam Kowalczuk (MOPR).

W biegu na 15 km pierwsze miejsce w kat. M50 zajął Andrzej Okniński z Yulo Run Team Siedlce. W klasyfikacji ogólnej był jedenasty.