W Sulejówku bez punktów. Pierwsza porażka Pogoni II

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały po golach w końcówce spotkania w Sulejówku z miejscową Victorią 0:2.

Na mecz z Victorią trener Damian Guzek miał do dyspozycji ośmiu zawodników z kadry II-ligowca.

W pierwszej połowie meczu lepiej prezentowali się gospodarze, ale dobrze między słupkami spisywał się Maksym Wadach. Ze strony Pogoni zagrożenie stworzył Wojciech Trochim, lecz do przerwy bramki nie padły. Po zmianie stron Pogoniści zaczęli dochodzić do głosu i mieli swoje sytuacje. Na bramkę Victorii uderzał m.in. Kamil Dmowski, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką. Ostatnie minuty meczu to zabójcze kontry piłkarzy z Sulejówka. Najpierw szybką akcję wykorzystał Jan Dźwigała, a w końcówce meczu kolejnego gola z kontry zdobył Jan Skotnicki.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy MKP Pogoń rozegrają w niedzielę 29 sierpnia o 11:30 w Siedlcach z Milanem Milanówek. Z kolei w najbliższą środę 25 sierpnia o 17:00 w Siedlcach juniorzy Pogoni w ramach okręgowego Pucharu Polski podejmą Promnika Gończyce.

21.08.21, 17:00 – Sulejówek

forBET IV liga: Victoria Sulejówek – Pogoń II Siedlce 2:0 (0:0)

Bramki: Jan Dźwigała 80, Jan Skotnicki 90+

Pogoń II: 70. Maksym Wadach – 15. Przemysław Misiak, 17. Przemysław Rodak, 18. Marcin Burkhardt, 4. Adrian Czerski – 16. Miguel López, 8. Mohamed Amzil (62, 25. Kamil Dmowski), 5. Wojciech Trochim (83, 55. Dawid Płudowski), 22. Dominik Leszczuk (46, 31. Sebastian Szczepaniak), 32. Dawid Nojszewski (46, 93. Cezary Bujalski) – 11. Michał Litwa (68, 77. Jan Helak)

Żółte kartki: Konrad Śliwka 52, Kacper Jarosz, 53, Mateusz Domżalski 78, Jan Dźwigała 85 – Mohamed Amzil 14, Dominik Leszczuk 20, Cezary Bujalski 90+5

Sędzia: Damian Szczytniewski (Płock)