Pracowicie i z sukcesami

Ostatni weekend wakacji był wbrew pozorom bardzo pracowity dla reprezentantów klubu NoWi Siedlce.

28 sierpnia w Sztumie odbyły się kolejne w tym roku zawody Pucharu Polski Nordic Walking. Troje przedstawicieli Nowi Siedlce znalazło się w ścisłych czołówkach. Pierwsze miejsce w półmaratonie zajął Dariusz Borkowski, a drugi w marszu na 10 km był Krzysztof Frąckowiak. Niedużo do podium zabrakło Agnieszce Bersztolc, która półmaraton ukończyła na 4 pozycji.

29 sierpnia w Siedlcach liczna grupa sympatyków maszerowania z kijkami wzięła udział w 12 Biegu Siedleckiego Jacka. Troje z nich stanęło na podium. Na najwyższym jego stopniu znalazł się Dariusz Borkowski (1 w kat. open), druga była Ewa Sobiczewska, a na trzeciej lokacie zawody ukończyła Zofia Zacharczuk.

źródło i foto: NoW Siedlce