Medalobranie zawodników Rawy w Tomaszowie Lubelskim

Liczna grupa reprezentantów UKS Rawa Siedlce rywalizowała w zawodach na nartorolkach Marwe Cup 2021. Nie obyło się bez medali.

Marwe Cup 2021, czyli cykl zawodów na nartorolkach dla zawodników pod egidą Polskiego Związku Narciarskiego został zainaugurowany w Tomaszowie Lubelskim.  Zawody zostały rozegrane w dniach 28-29 sierpnia.

W sobotę licencjonowani zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w sprintach stylem dowolnym na dystansie 1000 metrów, a także rozegrano po raz ósmy Puchar Krismara czyli nartorolkowy sprint na dystansie 100 metrów.

W biegach sprinterskich aż ośmiokrotnie reprezentanci UKS Rawa Siedlce stawali na podium.

WYNIKI – sprinty

W Pucharze Krismara czyli nartorolkowym sprincie na dystansie 100 metrów w rywalizacji kobiet znakomite drugie miejsce zajęła Dominika Krajcer.

Puchar Krismara

Drugi dzień przyniósł biegi stylem klasycznym na dystansach od 2 do 15 kilometrów. Tutaj także przedstawiciele Rawy pokazali klasę zajmując wysokie lokaty.