wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Milan nie straszny Pogoni. Rezerwy z trzema punktami (fotogaleria)

Milan nie straszny Pogoni. Rezerwy z trzema punktami

Rezerwy MKP Pogoń pokonały na własnym boisku Milan Milanówek 4:0.

Sześciu zawodników z kadry II-ligowca zasiliło w meczu z Milanem IV-ligowe rezerwy. Po pauzie za kartki do składu wrócił Mohamed Amzil, zaś w drugiej połowie debiut zaliczyli Balázs Boda i Bartłomiej Moch.

Już w 6 minucie biało-niebiescy objęli prowadzenie. Na strzał z dystansu, prostym podbiciem zdecydował się Miguel López i piłka znalazła się w siatce. Kwadrans później było już 2:0. Kamil Dmowski przedarł się prawym skrzydłem, zagrał spod linii końcowej w pole bramkowe, a tam niezdecydowanie gości wykorzystał doświadczony Wojciech Trochim. Jeszcze przed przerwą Pogoniści zdobyli trzecią bramkę. W polu karnym faulowany był Cezary Bujalski i sędzia wskazał na 11 metr. Z tej odległości do siatki trafił Trochim.

Po zmianie stron Milan próbował odmienić losy spotkania, jednak Pogoń w pełni kontrolowała przebieg gry. Szanse dla gości mieli m.in. Dorian Zdanowicz (trafił w poprzeczkę) i Jakub Jabłoński. Mimo tego, to siedlczanie po raz kolejny znaleźli sposób na pokonanie golkipera gości. Bujalski dośrodkował z prawej strony w szesnastkę, tam czekał Trochim i uderzając bez przyjęcia skompletował hattricka.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 11 września o 11:00 w Garwolinie z miejscową Wilgą.

08.09.21, 18:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

forBET IV liga: Pogoń II Siedlce – Milan Milanówek 4:0 (3:0)

Bramki: Miguel López 6, Wojciech Trochim 21, 37 (k), 71

Pogoń II: 12. Rafał Misztal – 4. Przemysław Misiak, 17. Przemysław Rodak (76, 2. Sebastian Szczepaniak), 18. Marcin Burkhardt, 16. Adrian Czerski – 9. Michał Litwa (74, 5. Dawid Płudowski), 14. Mohamed Amzil (46, 55. Balázs Boda), 7. Miguel López, 22. Wojciech Trochim (86, 21. Bartłomiej Moch), 19. Cezary Bujalski (83, 32. Jan Helak) – 8. Kamil Dmowski (81, 6. Maciej Gawinkowski)

Milan: 1. Piotr Kaszowski (77, 98. Tomasz Kowalczyk) – 27. Jakub Krasucki (46, 6. Jakub Jabłoński), 4. Dominik Skorża (46, 25. Piotr Cybulski), 3. Kamil Domański, 24. Kamil Kudelski (77, 29. Adam Bajerski) – 10. Adam Banaszczyk, 20. Jakub Suchora, 21. Maciej Oleszczuk, 9. Dorian Zdanowicz, 14. Jakub Pastusiak – 11. Michał Madej (46, 13. Damian Skirski)

Żółte kartki: Mohamed Amzil 34, Sebastian Szczepaniak 85 – Kamil Domański 36

Sędzia: Robert Koc (Warszawa)