Powrót do rywalizacji. Druga wizyta Pogoni w Krakowie

Autor:
Dodano: 2021/09/09 17:41    views 701

W meczu 8 kolejki eWinner II ligi Pogoń Siedlce o godzinie 16:00 na wyjeździe zmierzy się z Garbarnią Kraków.

POWRÓT PO PRZERWIE

Pogoń do ligowej rywalizacji wraca po dwóch tygodniach przerwy. W ubiegły weekend siedlczanie nie zagrali spotkania z rezerwami Lecha Poznań, a zamiast tego w sparingu zmierzyli się z Górnikiem Łęczna. Spotkanie z Kolejorzem przełożone zostało na 15 września. Również Garbarnia wraca po przerwie, gdyż ich mecz poprzedniej kolejki z Hutnikiem przełożono.

DRUGA WIZYTA W KRAKOWIE

W eWinner II lidze grają dwie drużyny z Krakowa. Pogoń już raz w tym sezonie gościła w stolicy Małopolski. Siedlczanie mierzyli się z Hutnikiem i zdołali wygrać 3:1. Teraz podopieczni Bartosza Tarachulskiego z pewnością liczą na powtórkę i zgarnięcie kompletu oczek.

BILANS STARĆ

Pogoń i Garbarnia mierzyły się ze sobą czternaście razy. Bilans tych starć korzystniejszy jest dla drużyny z Krakowa. Garbarnia wygrała sześciokrotnie, padły cztery remisy i cztery razy górą byli siedlczanie. Stosunek bramkowy wynosi 23:15 na korzyść obchodzącej w zeszły weekend stulecie istnienia klubu Garbarnię.

SĘDZIA Z KIELC

Piątkowy mecz poprowadzi Marek Śliwa. Sędzia z Kielc sędziował już w tym sezonie spotkanie z udziałem Pogoni. Siedlczanie przegrali w nim z rezerwami Śląska Wrocław 0:3.

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbyszek
Gość
Zbyszek
1 miesiąc 16 dni temu

Nie mogę się już doczekać jutrzejszego spotkania. Dwa tygodnie przygotowań pod okiem trenera nie może pójść na marne. Efekty było już widać w sparingu z Górnikiem Łęczna. Garbarnia to dobry zespół, jednak jestem dobrej myśli. Remis mnie średnio zadowoli, ale szanować trzeba każdy wyjazdowy punkt. Do boju Pogoń!

kibic
Gość
kibic
1 miesiąc 15 dni temu

Zbyszku chciałbym Cię kiedyś poznać. Może partyjka szachów w Veronie? Pozdrawiam!

Dorian
Gość
Dorian

Ja tez chetnie Zbyszka poznam , napisz gdzie i kiedy bo dawno takiego farmazona nie widziałem 🙂

MKP
Gość
MKP

Najlepsze jest to że Zbyszek zawsze jest – to jest przekozackie 🙂 Jest post na stronie – a już komentarz jest, więc albo wchodzi co 30 minut i odświeża albo dostaje specjalne info mówiące – JUŻ MOŻESZ ZBYSZKU

Tylko zwycięstwo i 3 pkt ! POGOŃ GRAĆ !!