Pogoń wydała oświadczenie w związku z sytuacją w klubie

   
Autor:
Dodano: 2021/09/14 14:26    views 2321

Pogoń Siedlce wydała oświadczenie w związku z sytuacją panującą w klubie. 

Poniżej pełna treść oświadczenia:

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do publikacji medialnych dotyczących działalności klubu, zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego „POGOŃ” Siedlce oświadcza, że:

Klub wyraził i podtrzymuje pełną gotowość do prowadzenia rozmów z Prezydentem Miasta Siedlce, Panem Andrzejem Sitnikiem w formie merytorycznej dyskusji o charakterze roboczym, dążącej do wypracowania możliwie najlepszych rozwiązań wzajemnej współpracy.

Informację o konferencji prasowej zaplanowanej przez Urząd Miasta na poniedziałek 13 września na godzinę 10:00, otrzymaliśmy drogą elektroniczną w piątek 10 września o godzinie 14:30, na półtorej godziny przed meczem wyjazdowym Pogoni Siedlce z Garbarnią Kraków.

Zarząd stoi na stanowisku, że zaproszenie do udziału w konferencji prasowej w tak krótkim terminie, wysłane w dniu meczu wyjazdowego, uniemożliwia drugiej stronie merytoryczne przygotowanie do uczestnictwa w spotkaniu.

Dążąc do osiągnięcia porozumienia, Zarząd Klubu zaprezentuje Prezydentowi Miasta Siedlce plan wdrożenia nowego planu finansowego. Pokładając ufność w zapewnieniach pana Prezydenta o optymizmie co do dalszych rozmów i zamiarze pomocy, liczymy na owocną współpracę.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że Pogoń Siedlce odcina się od wywiadu byłego inwestora klubu, zamieszczonego w dniu 13 września 2021 roku na portalu SportSiedlce.pl.

Zamiarem Miejskiego Klubu Piłkarskiego „POGOŃ” Siedlce jest budowanie porozumienia ze społecznością Miasta Siedlce – kibicami, przedsiębiorcami i instytucjami. Dlatego też wyrażamy nadzieję na dobrą, budującą współpracę. Zapewniamy o naszej dobrej woli i liczymy na nowe otwarcie w budowaniu trwałych relacji.

Z wyrazami szacunku, Zarząd MKP Pogoń Siedlce

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej





Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Pogoń wydała oświadczenie w związku z sytuacją w klubie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbyszek
Gość
Zbyszek
10 dni 13 godzin temu

Bardzo rozsądne oświadczenie zarządu. Pogoń ma szczęście, że trafiła w końcu na odpowiednich ludzi w strukturach zarządzających i szkoleniowych.

Vira
Gość
Vira
10 dni 12 godzin temu

Zbysiu wariaciku, ty mój prowokatorze, wydała bo musiała żeby nie narazic się na mściwośc pewnych ludzi.
Ot taka taktyka na przeczekanie jeszcze tych 2 lat.

wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny