Orzeł przerwał passę rezerw Pogoni

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały na wyjeździe z Orłem Baniocha 1:5. Jedynego gola dla Pogoni II zdobył Mohamed Amzil.

Pogoń II do Baniochy wyjechała wzmocniona sześcioma zawodnikami z kadry II-ligowca.

Po kwadransie to biało-niebiescy zdobyli gola dającego prowadzenie, za sprawą trafienia z rzutu karnego Mohameda Amzila. Przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać po golu Wojciecha Gorczycy. Pierwsze minuty drugiej połowy również mogły przynieść gola Pogoni. Ponownie sędzia podyktował rzut karny dla gości i ponownie do jedenastki podszedł Amzil. Tym razem trafił w słupek. Zemściło się to kilka minut później, kiedy to Orzeł w przeciągu sześciu minut strzelił cztery gole. Hattrickiem popisał się Dominik Bartnik. Końcówce spotkania Pogoniści musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce za dwie żółte Bartłomieja Mocha.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 3 października o 17:00 w Siedlcach z Podlasiem Sokołów Podlaski.

25.09.21, 11:00 – Baniocha

forBET IV liga: Orzeł Baniocha – Pogoń II Siedlce 5:1 (1:1)

Bramki: Wojciech Gorczyca 31, Eryk Agnyziak 66 (k), Dominik Bartnik 67, 71 (k), 72 – Mohamed Amzil 15 (k)

W 63 minucie Mohamed Amzil (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

Pogoń II: 33. Maksym Wadach – 23. Julien Tadrowski, 17. Przemysław Rodak, 18. Marcin Burkhardt, 5. Adrian Czerski – 11. Sebastian Szczepaniak, 6. Mohamed Amzil (69, 14. Maciej Gawinkowski), 8. Kamil Dmowski, 32. Dawid Nojszewski (46, 16. Bartłomiej Moch), 9. Balázs Boda (81, 15. Szymon Mucha) – 10. Michał Litwa (46, 77. Jan Helak)

Żółte kartki: Mateusz Kanabus (na ławce), Marcel Mich – Balázs Boda 38, Bartłomiej Moch 60, 84, Mohamed Amzil 65, Kamil Dmowski 83

Czerwona kartka: Bartłomiej Moch 84 (Pogoń II, za dwie żółte)

Sędzia: Michał Borkowski (Radom)