wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Basket przegrał w Nadarzynie

UKS Basket Siedlce przegrał 71:80 z GLKS Nadarzyn.

Siedleccy koszykarze zainaugurowali nowy sezon domową porażką z młodzieżą z Mińska Mazowieckiego.

Pierwsza kwarta była wyrównana. W drugiej nadarzyńscy koszykarze zbudowali przewagę. Do przerwy było 40:29 dla GLKS.

Przez całą drugą połowę gospodarze skutecznie pilnowali korzystnego rezultatu. Prowadzenie GLKS oscylowało wokół 10 oczek. Liderem nadarzynian był Jakub Ramotowski, który zdobył 30 punktów. Po stronie Basketu ponownie najskuteczniejszy był Rafał Król – 22 punkty. Ostatecznie GLKS wygrał 80:71.