Trzy sety z imiennikiem (fotogaleria)

KPS II Siedlce wygrał 3:0 z imiennikiem z Płocka.

Podopieczni Pawła Bielińskiego w inauguracyjnej kolejce przegrali 1:3 w Halinowie.

W pierwszym secie przewaga siedlczan nie podlegała dyskusji. Druga partia była bardziej zacięta, a także miała kilka ciekawych zwrotów akcji. Na wstępie w drużynie Bielińskiego zaczęła szwankować zagrywka. Płocczanie wypracowali kilkupunktową przewagę. Ze stanu 8:14 udało się ją zmniejszyć do 8:13 dzięki dobrej grze całej szóstki, ale i trudnej zagrywce Michała Nasiłowskiego. Podopieczni Damiana Konopskiego odbudowali przewagę i wyszli na prowadzenie 24:20. Wtedy na zagrywce pojawił się Krzysztof Kalisz i nie zszedł z niej do końca meczu! Gra płocczan całkowicie się posypała, a to doprowadziło do porażki 24:26.

W trzecim secie na parkiecie pojawili się rezerwowi. To jednak nie pokrzyżowało szyków KPS II, który wygrał ostatnią partię do 22 i cały mecz 3:0.