Kolejna setka Basketu. Tym razem wyjazdowa

Podopieczni Rafała Sobiły nie zwalniają tempa. UKS Basket wygrał w Piasecznie.

Basket przystąpił do wyjazdowego meczu podbudowany efektownym zwycięstwem z UKS Trójka Żyrardów.

Po pierwszej wyrównanej kwarcie do głosu doszli siedlczanie. W ćwiartce przed przerwą Basket prezentował się znakomicie. Zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Do przerwy Dawid Kołodziński i spółka wypracowali 26-punktową przewagę. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale i tak została wygrana przez siedlczan. Ostatecznie Basket zwyciężył 101:65.

PLANY BASKETU

31 października o 17:00 UKS Basket podejmie KS Legion Legionowo.

21.10.21, 20:30 – Piaseczno

III liga: MUKS Piaseczno – UKS Basket Siedlce 65:101 (22:23, 9:34, 15:22, 19:22)

Basket: 15. Dawid Kołodziński 26, 7. Michał Szarek 20, 9. Tomasz Gustołek 12, 8. Kamil Kalicki 12, 12. Kamil Borkowski 8, 5. Sławomir Wasilewski 8, 13. Michał Borkowski 6, 10. Tomasz Wróbel 6, 14. Jan Lipiński 3, 11. Błażej Grochowski, 4. Jakub Krukowski