Wyjazd do lidera. Stal Rzeszów na drodze Pogoni

   
Autor:
Dodano: 2021/10/22 10:47    views 706

W meczu 14 kolejki eWinner II ligi w sobotę o godzinie 18:00 Pogoń Siedlce na wyjeździe zagra ze Stalą Rzeszów.

DWA NA TRZY

Damian Guzek w roli trenera Pogoni jak na razie poprowadził zespół w trzech meczach. Dwa z nich kończyły się zwycięstwami siedlczan – 1:0 z KKS Kalisz oraz 3:0 z Sokołem Ostróda. Trzecie ze spotkań zakończyło się dotkliwą porażką Pogonistów w Suwałkach.

LIDER Z RZESZOWA

W sobotnie popołudnie Pogoń czeka niezwykle trudne zadanie. Stal jest liderem rozgrywek z dorobkiem trzydziestu dwóch punktów. Drużyna z Rzeszowa w trzynastu kolejkach wygrała aż dziesięć razy i w sobotnie późne popołudnie z pewnością nie zamierza zwalniać tempa.

BILANS STARĆ

Pogoń ze Stalą do tej pory mierzyła się dwanaście razy. Bilans tych starć jest niezwykle wyrównany. Cztery razy górą byli siedlczanie, padły cztery remisy i cztery razy wygrywała drużyna z Rzeszowa. Stosunek bramkowy wynosi 18:14 na korzyść Pogonistów.

SĘDZIA Z KATOWIC

Sobotnie spotkanie poprowadzi Mateusz Bielawski. Dla arbitra z Katowic będzie to pierwszy mecz w tym sezonie w rozgrywkach eWinner II ligi, który posędziuje.

 

źródło: własne; foto: Dominik Kowalski

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbyszek
Gość
Zbyszek
1 miesiąc 8 dni temu

Zespół jest w gazie. Po przekonującym i wysokim zwycięstwie w ostatnim meczu ligowym należy powtórzyć to samo jutro i remis będzie w naszym zasięgu. Mam tylko nadzieję, ze trener Guzek nie będzie kombinował z taktyką jak w spotkaniu przeciwko Wigrom, tylko zagra sprawdzonym ustawieniem wytrenowanym przez poprzednika, co przyniosło skutki tydzień temu.

karo
Gość
karo
1 miesiąc 8 dni temu

wieze w nich że naprzekur wszystkim przeciwnosciom pokonają lidera

Kibic
Gość
Kibic
1 miesiąc 8 dni temu

Dobrze, że wierzysz przez takie ż, bo sama wiara to trochę mało!

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny