Haloweenowe Rolkowisko Arche

   
Autor:
Dodano: 2021/10/25 18:41    views 285

Gdy Wszyscy Święci idą do nieba, jeżdżą na rolkach, siadają wkoło i grają wesoło!

W najbliższą niedzielę, 31 października, na terenie Parku Handlowego ARCHE przy ul. Brzeskiej 134 w Siedlcach odbędzie się ostatnie w tym sezonie, cykliczne rolkowisko ARCHE. Tym razem w wydaniu szczególnym. HALLOWEENOWYM!!!

Rozpocznie się o zmierzchu, o godz. 16.00, i potrwa do godz. 20.00! Organizatorzy liczą, że uczestnicy tego szczególnego rolkowiska przybędą w halloweenowych strojach i zapowiadają wiele ciekawych niespodzianek, w tym oczywiście darmową gorącą zupę z dyni. Nikt też nie wyjdzie z pustymi rękami.

O godz. 18.00 w Cafe Fryderyk, w kawiarni znajdującej się na terenie Parku Handlowego ARCHE, rozpocznie się koncert siedleckiej grupy muzycznej Route 66, zatytułowany „ROUTE 66 akustycznie”. Koncert dedykowany jest pamięci Wszystkich, nieżyjących profesjonalnych i nieprofesjonalnych twórców siedleckich.

Przypomnijmy, że na cotygodniowe spotkania siedleckich rolkarzy na parking Parku Handlowego Arche przy ul. Brzeskiej 134 w Siedlcach zapraszała Grupa Arche i Fundacja Leny Grochowskiej. Na uczestników zawsze czekał dobrze przygotowany asfaltowy parking, czekali trenerzy, była dobra muzyka, kawa, ciastko, niespodzianki i zawsze darmowa gorąca zupa. Przez minione trzy niedziele uczestniczyło w sportowych i rekreacyjnych zabawach około 100 osób.

31 października, niedziela, godz. 16.00 – 20.00; parking Parku Handlowego ARCHE przy ul. Brzeskiej 134 w Siedlcach. Chcesz wziąć udział? zadzwoń: 509 144 810. Zarezerwujemy dla Ciebie miejsce.

WSTĘP WOLNY

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Sponsorzy

Patronat medialny