wtorek, 23 kwietnia 2024r.

KPS wskoczył na podium (fotogaleria)

Po wygranej 3:0 z krakowskimi akademikami KPS Siedlce awansował na trzecie miejsce w tabeli.

Trzy dni wcześniej KPS wygrał 3:0 w Spale.

Na początku pierwszego seta podopieczni Mateusza Grabdy osiągnęli trzypunktowe prowadzenie (8:5). AZS AGH szybko doprowadziło do remisu. W końcówce KPS odbudował przewagę i ją utrzymał, nawet pomimo manewrów trenera rywali. Druga partia była niezwykle zacięta. Początkowo przebiegała pod dyktando gospodarzy, ale później się wyrównała. Siedlczanie po długim boju wygrali na przewagi. Trzeci set był jednostronny. KPS wygrał do 16 i cały mecz 3:0.