Szustkowski tuż za podium mazowieckiego Grand Prix

Tenisiści stołowi MKS Pogoń Siedlce wzięli udział w II Grand Prix Mazowsza kadetów w tenisie stołowym.

6 listopada w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrano II Grand Prix Mazowsza młodzików w tenisie stołowym. Wśród startujących byli reprezentanci MKS Pogoń Siedlce.

Najlepiej spisał się Aleksander Szustkowski. Pokonywał swoich rywali bez problemu, aż do półfinału, w którym został zastopowany przez Ignacego Sławińskiego. Okazją do znalezienia się na podium była jeszcze walka o brązowy medal. Niestety i w tym pojedynku Szustkowski musiał uznać wyższość rywala (Witolda Fronczaka) i ostatecznie został sklasyfikowany na 4 pozycji.
Na miejscach 9-12 rywalizację ukończył Kacper Toczyski, z kolei na lokatach 21-24 znalazł się Igor Lemieszek.

W zmaganiach dziewcząt wystąpiły dwie zawodniczki Pogoni. Nieco lepiej wypadła Martyna Rojek, zajmując pozycje 9-12. Na miejscach 13-16 sklasyfikowana została Aleksandra Skolimowska.