Chmielewski odszedł z Pogoni

   
Autor:
Dodano: 2021/11/09 22:49    views 1848

Pogoń Siedlce rozwiązała kontrakt z dyrektorem akademii Łukaszem Chmielewskim.

Chmielewski pracował w Pogoni przez rok z niewielkim okładem. Jako dyrektor akademii zarządzał akademią siedleckiego klubu w obszarach: szkoleniowym, sportowym i organizacyjnym.

Rozstanie z dyrektorem akademii było kwestią czasu. Za decyzją klubu stoi sytuacja finansowa, ale nie tylko. Na walnych zebraniach dało się usłyszeć narzekania ze strony rodziców na współpracę z Chmielewskim.

 

źródło i foto: własne

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbyszek
Gość
Zbyszek
21 dni 3 godzin temu

Ogromna strata dla klubu. Człowiek z ogromną wiedzą musi kosztować. Będziemy jeszcze żałować jego odejścia, tak jak daje się słyszeć już głosy o tęsknocie za BT.

Zbyszek Dzban
Gość
Zbyszek Dzban
21 dni 2 godzin temu

Buahahahahhaa – rozbawiles mnie idioto naprawde rozbawailes mnie ktos tu teskni ? NIe znudzilo Ci sie jeszcze pisanie DZBANIE? Buahahhahahah ale dobra bede miec noc jak sobie zaraz smacznie usne i pomysle o tym komentarzu hahhahah

spzt
Gość
spzt
19 dni 16 godzin temu

Już trochę czasu minęło od rozstania z Tarachulskim. Nikt oprócz ciebie nie powiedział że to strata dla Pogoni. Wręcz przeciwnie.

Kibic
Gość
Kibic
21 dni 1 godzina temu

Głosy Zbyszku to Ty słyszysz sam w swojej głowie do psychiatry idź – pomoże

Krzysiek
Gość
Krzysiek
20 dni 15 godzin temu

Rodzice to dostawali wielokrotnie czarno – pijarowy przekaz od pewnych osób, które na wyraźny sygnał o profesjonalnym podejściu do swojej pracy zareagowali w typowy sposób ! Wygrywa nadal lenistwo i bylejakość – nieliczni chcą się rozwijać, pouczyć – “a nie tylko przysłowiowe: zapal i zgaś światło na orliku”. Oczywiście klub walczy obecnie o przetrwanie i musiał się rozstać z Panem Łukaszem, który odchodzi w kulturalny sposób – a nie wszyscy potrafią tak zrobić – dlatego jeszcze bardziej Dziękuje.

F3....
Gość
F3....
20 dni 14 godzin temu

Jak ” trener” B. będzie się kręcił przy Akademii to niestety ale idziemy w złym kierunku.

Mosze
Gość
Mosze
20 dni 7 godzin temu

Trener B to Blacha. Wróci zaraz bo taki klimat mamy. Obozik zrobimy na nartach pojeździć r rodziną. Rodzice zapłacą bo do klubu to nie można. I akademia buduje pozycje klubu na cały kraj. Witaminka to i w Europie znana.

Kibic
Gość
Kibic
20 dni 7 godzin temu

A kiedy to samo zrobi drugi Pan ze zdjęcia???

Jatoja
Gość
Jatoja
20 dni 5 godzin temu

Sory 3 letni kontrakt..

łukasz
Gość
łukasz
15 dni 13 godzin temu

wypierd…olić pana ze zdjęcia, co się samochodem służbowym obija jak swoim!!!!!won

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny