Medalowy plon u siebie (fotogaleria)

WLKS Siedlce był organizatorem drużynowych mistrzostw województwa mazowieckiego juniorek i juniorów.

17 medali zdobyli sztangiści WLKS w mistrzostwach województwa. Wśród juniorek z najcenniejszego krążka cieszyły się: Klaudia Celińska-Mysław (kat. 49 kg, 114 kg w dwuboju, 181,6 w punktacji Sinclaira), Martyna Dołęga (kat. 76 kg, 165 kg, 201,8 pkt) oraz Olga Komorowska (kat. 81 kg, 134 kg, 157,7 pkt).

Juniorzy WLKS spisali się znakomicie w najcięższych kategoriach wagowych. Złote medale zawisły na szyjach: Konrada Romańczuka (kat. 89 kg, 258 kg, 304,3 pkt), Bartosza Kałana (kat. 96 kg, 225 kg, 260,7 pkt), Damiana Dmowskiego (kat. 102 kg, 256 kg, 286,7 pkt) i Szymon Łęczycki (kat. 109 kg, 143 kg, 154,2 pkt).

W kategorii 45 kg juniorek Klaudia Idziak był druga, zaś Weronika Ulka trzecia. Elina Simonyan zajęła drugie miejsce w kat. 59 kg. Z kolei w kat. 64 kg Oliwia Dang wywalczyła srebro, a brąz Ewelina Obłoza. Drugie były: Maja Biardzka w kat. 71 kg, Karolina Siekierzycka w kat. 81 kg oraz Julia Sawicka w kat. +87 kg. Weronika Gałecka była trzecia w kat. 76 kg.

W kategorii 55 kg drugie miejsce zajął Jacek Szulski. Poza nim ze srebra cieszyli się: Wojciech Gałecki (kat. 81 kg), Antoni Głaszczka (kat. 96 kg) i Natan Dusza (kat. +109kg).

WLKS zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej w kat. U-20 juniorów. W zestawieniu juniorek gospodarz drużynowych mistrzostw był najlepszy w kat. U-17 i U-20 oraz drugi w kat. U-15.