Wywrotka w Tomaszowie Mazowieckim

KPS Siedlce przegrał 0:3 z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Podopieczni Mateusza Grabdy udali się do Tomaszowa Mazowieckiego w poszukiwaniu czwartego zwycięstwa z rzędu. Lechia nie obawiała się KPS, ponieważ zaledwie cztery dni wcześniej poradziła sobie z BBTS Bielsko-Biała.

Już pierwszy set pokazał, że w Tomaszowie Mazowieckim nie będzie miejsca na żarty. Lechiści wygrali do 21 i zaprezentowali się z dobrej strony. Druga partia była zacięta. O zwycięstwie gospodarzy na przewagi zdecydowała chłodna głowa w decydujących momentach. Ostatni set był dosyć wyrównany, ale w końcówce punktowała tylko Lechia, która wygrała za trzy punkty.

PLANY KPS

W sobotę (20 listopada) o 19:00 KPS podejmie Gwardię Wrocław.

17.11.21, 18:00 – Tomaszów Mazowiecki

Tauron I liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce 3:0 (25:21, 27:25, 25:21)

KPS: 3. Radosław Nowak, 6. Adam Lorenc, 7. Damian Dobosz, 13. Mateusz Jóźwik, 15. Mariusz Magnuszewski, 84. Bartosz Michalak i 16. Patryk Waloch (libero) oraz 1. Filip Frankowski, 2. Mateusz Borkowski, 8. Dawid Pawlun