Siedleckie akcenty reprezentacyjne

   
Autor:
Dodano: 2021/11/22 10:51    views 370

Polacy mają za sobą dwa kolejne spotkania w ramach Rugby Europe Trophy. Biało-czerwoni po wygranych 21:16 z Niemcami i 37:25 ze Szwajcarią objęli fotel lidera.

W obu meczach cegiełkę do zwycięstw dołożył siedlczanin Krystian Olejek. W spotkaniu z Helwetami w wyjściowej piętnastce znalazło się miejsca dla Kamila Bobryka, wychowanka Pogoni.

To jednak nie koniec siedleckich akcentów w kadrze. Reprezentacja dowodzona przez Chrisa Hitt czas pomiędzy meczami z Niemcami i Szwajcarią spędziła na zgrupowaniu w Siedlcach. Selekcjoner rodem z Walii przyznał, że obiekty w mieście nad Muchawką niezwykle mu się podobają. Kluczowy dla Hitta jest fakt, że wszystko czego kadrowicze potrzebują jest w jednym miejscu.

Za komentarz stadionowy przy okazji rozgrywanego przy Konkwiktorskiej meczu Polska – Szwajcaria odpowiedzialny był Paweł Narojek. Oprawę muzyczną zapewnił Karol Zaczkiewicz, czyli DJ Szczurek. Tablicą wyników operował Paweł Kuligowski, zaś na trybunach zasiedli młodzi rugbiści z trenerem Krzysztofem Rusinkiem oraz liczna grupa siedlczan.

 

źródło: własne; foto: MKS Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny