Boruc na drodze, wyjazdowy bilans i czerwona klątwa. Echa po meczu we Wrocławiu

   
Autor:
Dodano: 2021/11/28 19:42    views 959

W niedzielne popołudnie Pogoń pokonała we Wrocławiu rezerwy Śląska 2:1. Jakie są echa tego pojedynku?

BORUC NA DRODZE

W meczu przeciwko Pogoni w bramce rezerw Śląska zagrał Maksymilian Boruc. Bramkarz ten wywodzi się z Węgrowa, skąd w młodym wieku wraz z rodziną wyemigrował do Szwecji. Tym razem nie zdołał on zatrzymać Pogoni i siedlczanie cieszyli się z trzech punktów.

WYJAZDOWY BILANS

Pogoń w niedzielne popołudnie odniosła długo wyczekiwane wyjazdowe zwycięstwo. Był to pierwszy triumf siedlczan w delegacji pod wodzą Damiana Guzka, a dopiero drugi w tym sezonie. Wizytą we Wrocławiu biało-niebiescy zakończyli tegoroczne wyjazdy. W 2021 roku Pogoń na wyjazdach wygrała sześć razy, cztery razy zremisowała i poniosła dziewięć porażek.

CZERWONA KLĄTWA

Pogoń w meczu z rezerwami Śląska po czerwonej kartce dla Wojciecha Trochima po raz kolejny w tym sezonie kończyła mecz w osłabieniu. Siedlczanie po raz czwarty w tym sezonie musiała radzić sobie w dziesiątkę, a po raz drugi właśnie przeciwko drużynie z Wrocławia. Czerwone kartki poza Trochimem oglądali Bartosz Klebaniuk (ze Śląskiem II), Julien Tadrowski (z Garbarnią) oraz Maciej Górski (z Wigrami Suwałki).

 

źródło: własne

KONTRAHENCI

Patronat medialny