Basket przegrał po dogrywce

UKS Basket Siedlce przegrał po dogrywce z MKS Ochota Warszawa.

Basket przystępował do meczu podrażniony domową porażką z Legionem Warszawa.

W pierwszej połowie minimalnie lepsi byli gospodarze. MKS schodził na przerwę przy prowadzeniu 34:31. Trzecia kwarta była udana w wykonaniu drużyny Rafała Sobiły. Siedlczanie odrobili straty i wyszli na prowadzenie. W ostatniej, zaciętej, ćwiartce stołeczni koszykarze doprowadzili do remisu, a co za tym idzie do dogrywki.

Więcej sił na dogrywkę zachowali gospodarze. MKS Ochota ostatecznie wygrał 91:79.

PLANY BASKETU

W pierwszym meczu II etapu Basket czeka kolejny wyjazd do Warszawy. 22 stycznia o 15:00 siedlczanie zagrają z AZS Politechnika Warszawska.

17.01.22, 20:00 – Warszawa

III liga: MKS Ochota Warszawa – UKS Basket Siedlce 91:79 (17:15, 17:16, 19:24, 19:17, d. 19:7)

Basket: 7. Michał Szarek 21, 15. Dawid Kołodziński 18, 14. Jan Lipiński 12, 5. Sławomir Wasilewski 10, 8. Kamil Kalicki 8, 9. Tomasz Gustołek 6, 10. Tomasz Wróbel 4, 13. Michał Borkowski, 4. Błażej Grochowski

Pozostałe wyniki 14 kolejki

MUKS Piaseczno – UKS Trójka Żyrardów 70:76

Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 69:80

KS Legion Warszawa – GLKS Nadarzyn 98:68