Gorzkie przywitanie z drugim etapem

UKS Basket Siedlce przegrał w pierwszym meczu drugiego etapu.

Siedlczanie zaczęli drugi etap od wyjazdowego meczu z AZS Politechnika Warszawska. Po trzech porażkach z rzędu UKS Basket celował w przełamanie po trzech kolejnych porażkach.

Przez większość spotkania UKS Basket był w grze o zwycięstwo. Po udanej pierwszej połowie siedlczanie prowadzili 41:37. W trzeciej kwarcie gospodarze odrobili straty i doprowadzili do wyrównania. Grającym w okrojonym składzie koszykarzom UKS Basket zabrakło sił na finiszu. Inżynierowie wygrali czwartą kwartę i cały mecz.

PLANY BASKETU

20 lutego UKS Basket podejmie Gim 92 Warszawa. Prawdopodobnie wcześniej siedlczanie rozegrają zaległy mecz z pierwszego etapu – ze Stowarzyszeniem HoopLife Basketball Lublin.

22.01.22, 15:30 – Warszawa

III liga: AZS Politechnika Warszawska – UKS Basket Siedlce 87:76 (16:23, 21:18, 28:24, 22:11)

Basket: 7. Michał Szarek 27, 15. Dawid Kołodziński 19, 9. Tomasz Gustołek 16, 8. Kamil Kalicki 3, 5. Sławomir Wasilewski, 10. Tomasz Wróbel