Event Category: Piłka nożna Brak komentarzy Późniejsze wydarzenia → II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 22 marzec 2024 20:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Trąbki Kategorie: Piłka nożna Klasa B: ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Łosice Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Wektra Zbuczyn 23 marzec 2024 15:30 Miejsce: Jabłonna Lacka Kategorie: Piłka nożna Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Zorza Sterdyń 23 marzec 2024 17:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa B: Niwa Tęczki – Jutrzenka Cegłów 24 marzec 2024 11:00 Miejsce: Tęczki Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Płomień II Dębe Wielkie – Pogoń III Siedlce 24 marzec 2024 12:00 Miejsce: Zakole-Wiktorowo Kategorie: Piłka nożna Klasa A: GKS Dobre – Armia Żelków 24 marzec 2024 12:30 Miejsce: Dobre Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 24 marzec 2024 15:30 Miejsce: Węgrów Kategorie: Piłka nożna Klasa B: Jutrzenka Cegłów – MKL SEMP Siedlce 30 marzec 2024 11:00 Miejsce: Cegłów Kategorie: Piłka nożna II liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 30 marzec 2024 15:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Tęcza Stanisławów – Pogoń III Siedlce 30 marzec 2024 17:30 Miejsce: Stanisławów Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Kolektyw Oleśnica 30 marzec 2024 18:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna II liga: Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce 5 kwiecień 2024 20:45 Miejsce: Kołobrzeg Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Sokołów Podlaski Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Kosovia Kosów Lacki – Pogoń III Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Kosów Lacki Kategorie: Piłka nożna II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 12 kwiecień 2024 16:30 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Iskra Zaręby Kościelne 13 kwiecień 2024 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 14 kwiecień 2024 11:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Pogoń III Siedlce – Victoria Kałuszyn 14 kwiecień 2024 14:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Późniejsze wydarzenia →
II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 22 marzec 2024 20:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Trąbki Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Łosice Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Wektra Zbuczyn 23 marzec 2024 15:30 Miejsce: Jabłonna Lacka Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Zorza Sterdyń 23 marzec 2024 17:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Płomień II Dębe Wielkie – Pogoń III Siedlce 24 marzec 2024 12:00 Miejsce: Zakole-Wiktorowo Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 24 marzec 2024 15:30 Miejsce: Węgrów Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: Jutrzenka Cegłów – MKL SEMP Siedlce 30 marzec 2024 11:00 Miejsce: Cegłów Kategorie: Piłka nożna
II liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 30 marzec 2024 15:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Tęcza Stanisławów – Pogoń III Siedlce 30 marzec 2024 17:30 Miejsce: Stanisławów Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Kolektyw Oleśnica 30 marzec 2024 18:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
II liga: Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce 5 kwiecień 2024 20:45 Miejsce: Kołobrzeg Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Sokołów Podlaski Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Kosovia Kosów Lacki – Pogoń III Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Kosów Lacki Kategorie: Piłka nożna
II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 12 kwiecień 2024 16:30 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Iskra Zaręby Kościelne 13 kwiecień 2024 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 14 kwiecień 2024 11:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Pogoń III Siedlce – Victoria Kałuszyn 14 kwiecień 2024 14:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Event Category: Piłka nożna Brak komentarzy Późniejsze wydarzenia → II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 22 marzec 2024 20:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Trąbki Kategorie: Piłka nożna Klasa B: ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Łosice Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Wektra Zbuczyn 23 marzec 2024 15:30 Miejsce: Jabłonna Lacka Kategorie: Piłka nożna Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Zorza Sterdyń 23 marzec 2024 17:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa B: Niwa Tęczki – Jutrzenka Cegłów 24 marzec 2024 11:00 Miejsce: Tęczki Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Płomień II Dębe Wielkie – Pogoń III Siedlce 24 marzec 2024 12:00 Miejsce: Zakole-Wiktorowo Kategorie: Piłka nożna Klasa A: GKS Dobre – Armia Żelków 24 marzec 2024 12:30 Miejsce: Dobre Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 24 marzec 2024 15:30 Miejsce: Węgrów Kategorie: Piłka nożna Klasa B: Jutrzenka Cegłów – MKL SEMP Siedlce 30 marzec 2024 11:00 Miejsce: Cegłów Kategorie: Piłka nożna II liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 30 marzec 2024 15:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Tęcza Stanisławów – Pogoń III Siedlce 30 marzec 2024 17:30 Miejsce: Stanisławów Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Kolektyw Oleśnica 30 marzec 2024 18:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna II liga: Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce 5 kwiecień 2024 20:45 Miejsce: Kołobrzeg Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Sokołów Podlaski Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Kosovia Kosów Lacki – Pogoń III Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Kosów Lacki Kategorie: Piłka nożna II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 12 kwiecień 2024 16:30 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Iskra Zaręby Kościelne 13 kwiecień 2024 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 14 kwiecień 2024 11:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Klasa A: Pogoń III Siedlce – Victoria Kałuszyn 14 kwiecień 2024 14:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna Późniejsze wydarzenia →
II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 22 marzec 2024 20:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Trąbki Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 23 marzec 2024 15:00 Miejsce: Łosice Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Wektra Zbuczyn 23 marzec 2024 15:30 Miejsce: Jabłonna Lacka Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Zorza Sterdyń 23 marzec 2024 17:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Płomień II Dębe Wielkie – Pogoń III Siedlce 24 marzec 2024 12:00 Miejsce: Zakole-Wiktorowo Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 24 marzec 2024 15:30 Miejsce: Węgrów Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: Jutrzenka Cegłów – MKL SEMP Siedlce 30 marzec 2024 11:00 Miejsce: Cegłów Kategorie: Piłka nożna
II liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 30 marzec 2024 15:00 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Tęcza Stanisławów – Pogoń III Siedlce 30 marzec 2024 17:30 Miejsce: Stanisławów Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Kolektyw Oleśnica 30 marzec 2024 18:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
II liga: Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce 5 kwiecień 2024 20:45 Miejsce: Kołobrzeg Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Sokołów Podlaski Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Kosovia Kosów Lacki – Pogoń III Siedlce 6 kwiecień 2024 Miejsce: Kosów Lacki Kategorie: Piłka nożna
II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 12 kwiecień 2024 16:30 Miejsce: stadion ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Iskra Zaręby Kościelne 13 kwiecień 2024 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 14 kwiecień 2024 11:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna
Klasa A: Pogoń III Siedlce – Victoria Kałuszyn 14 kwiecień 2024 14:00 Miejsce: boczne boisko stadionu ROSRRiT Kategorie: Piłka nożna