Inauguracja na piątkę (fotogaleria)

Piłkarki Pogoni Siedlce w pierwszym meczu u siebie w tym sezonie pokonały po bramkach w drugiej połowie Tytan Wisznice aż 5:0.

W całym spotkaniu to podopieczne Michała Strzałkowskiego przeważały, lecz do przerwy nie potrafiły pokonać bramkarki z Wisznic. Dopiero po zmianie stron niemoc strzelecką przełamała Magdalena Orzełowska. Na pochwałę zasługuje najlepsza zawodniczka siedleckiej Pogoni – Olga Białkowska, która w tym spotkaniu popisała się klasycznym hattrickiem. Jeszcze jedną bramkę dołożyła Sylwia Ławecka i ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem siedlczanek 5:0.

Pogoń miała zagrać wcześniej mecz z KS Teresin w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski, jednak siedlczanki oddały ten mecz walkowerem.

22.09.12, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

II liga: Pogoń Siedlce – Tytan Wisznice 5:0 (0:0)

Bramki: Magdalena Orzełowska 56, Olga Białkowska 63, 72, 77, Sylwia Ławecka 68

Pogoń: 73. Olga Kuryłek – 14. Sylwia Ławecka, 16. Gabriela Korycińska (46, 17. Ada Adamska), 3. Anna Goś, 9. Agnieszka Końka, 17. Weronika Szpura (70, 10. Monika Szczygielska), 6. Sylwia Skibniewska, 11. Weronika Ługowska, 5. Agnieszka Michalak, 2. Magdalena Orzełowska, 4. Olga Białkowska

Tytan: 1. Katarzyna Adamska – 17. Marta Korzeniewska, 5. Justyna Korzeniewska, 14. Anna Rabczuk, 7. Aneta Groszek, 9. Katarzyna Piekarska, 18. Jolanta Bujalska, 15. Mariola Bujalska, 20. Dominika Korolczuk, 16. Anna Rumowska, 2. Anna Ponieważ (75, 4. Agata Hałaszuk)

Żółta kartka: Magdalena Orzełowska 47

Sędzia: Łukasz Firus (Siedlce)

źródło: własne