Porażka na zakończenie rundy

W meczu kończącym rundę jesienną IV ligi Pogoń II Siedlce przegrała z Żyrardowianką Żyrardów 1:2.

Żyrardowianka jest jednym z pretendentów do awansu do III ligi. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W 31 minucie po stałym fragmencie gry na listę strzelców wpisał się Paweł Jakóbiak. Minutę później podopieczni Andrzeja Cabaja wyrównali. Kacper Starek otrzymał piłkę na wolne pole i będąc sam na sam z golkiperem Żyrki wpakował futbolówkę do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Rezerwy Pogoni rozgrywały dobre zawody, ale na cztery minuty przed końcem meczu straciły gola. Bartłomiej Mucha zdobył zwycięską bramkę dającą gospodarzem komplet punktów. W dzisiejszym spotkaniu można był zauważyć błędy sędziów, którzy podjęli kilka niezrozumiałe decyzje.

10.11.12, 13:00 – Żyrardów

IV liga: Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)

Bramki: Paweł Jakóbiak 31, Bartłomiej Mucha 86 – Kacper Starek 32

Pogoń II: Karol Budzikur (90, Piotr Antoszczuk) – Marek Adamczyk, Marcin Paczkowski, Bartłomiej Kamiński, Hubert Łukanowski, Cezary Demianiuk (89, Łukasz Czarnocki), Robert Narwojsz, Kacper Starek, Łukasz Pucyk, Kamil Witkowski (88, Adam Chojecki), Tomasz Misiowski (78, Jakub Jurek)