Towarzyski turniej w Siedlcach. KPS przegrał z Krispolem (fotogaleria)

KPS Siedlce w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju przegrał 1:3 z Krispolem Września. We wcześniejszym spotkaniu Lechia Tomaszów Mazowiecki bez straty seta ograła Energę Ostrołęka.

Podopieczni Witolda Chwastyniaka zaczęli mecz po swojej myśli. Wygrana w pierwszym secie nie przełożyła się jednak na kolejne partie. Krispol – w składzie z ekszawodnikami KPS: Mateuszem Jasińskim i Wojciechem Kaźmierczakiem – doprowadził do wyrównania przy pierwszej możliwej okazji. W trzecim secie siedlczanie przegrywali 18:21, ale zdołali doprowadzić do remisu. Drużyna z Wrześni zachowała zimną głowę i wyszła na prowadzenie 2:1. KPS robił co mógł, aby przedłużyć swoje szanse na zwycięstwo, jednak Krispol w czwartej partii nie roztrwonił wypracowanej przewagi.

W sobotę o 10:00 KPS podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki, natomiast na zakończenie turnieju o 19:00 siedlczanie zmierzą się z Energą Ostrołęka.

08.09.17, 19:00 – Siedlce (hala ARMS)
Turniej: KPS Siedlce – Krispol Września 1:3 (25:22, 19:25, 23:25, 22:25)
KPS: Krzysztof Gibek, Jakub Gontarewicz, Mateusz Januszewski (libero), Michał Kądzioła, Rafał Pawlak, Maciej Polański, Adam Sobolewski, Kamil Szaniawski, Karol Szczygielski, Jakub Urbanowicz, Bartosz Zrajkowski