Znamy terminarz SKK. Trudny początek siedlczan

   
Autor:
Dodano: 2018/08/07 19:56    views 845

SKK Siedlce poznał terminarz na sezon 2018-19. Już w październiku podopiecznych Michała Spychały czekają bardzo trudne mecze.

Z powodu remontu hali przy. ul Prusa 6, pierwsze mecze Siedlecki Klub Koszykówki rozegra prawdopodobnie na wyjeździe.

1 kolejka (29 września)
Polonia 1912 Leszno – ZB Pruszków
Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno
GKS Tychy – Sokół Łańcut
SKK Siedlce – WKK Wrocław
KS Księżak Łowicz – Astoria Bydgoszcz
AZS AGH Kraków – STK Czarni Słupsk
Górnik Wałbrzych – Pogoń Prudnik
Basket Poznań – Kotwica Kołobrzeg

2 kolejka (6 października)
Sokół Łańcut – SKK

3 kolejka (13 października)
SKK – Polfarmex Kutno

4 kolejka (17 października, środa)
ZB Pruszków – SKK

5 kolejka (20 października)
SKK – Śląsk Wrocław

6 kolejka (27 października)
GKS Tychy – SKK

7 kolejka (3 listopada)
SKK – Polonia Leszno

8 kolejka (7 listopada, środa)
SKK – Księżak Łowicz

9 kolejka (10 listopada)
AGH Kraków – SKK

10 kolejka (17 listopada)
SKK – Górnik Wałbrzych

11 kolejka (24 listopada)
Basket Poznań – SKK

12 kolejka (1 grudnia)
Kotwica Kołobrzeg – SKK

13 kolejka (8 grudnia)
Pogoń Prudnik – SKK

14 kolejka (15 grudnia)
SKK – Czarni Słupsk

15 kolejka (22 grudnia)
Astoria Bydgoszcz – SKK

16 kolejka (5 stycznia 2019 r.)
WKK Wrocław – SKK

17 kolejka (12 stycznia)
SKK – Sokół Łańcut

18 kolejka (19 stycznia)
Polfarmex Kutno – SKK

19 kolejka (23 stycznia, środa)
SKK – ZB Pruszków

20 kolejka (26 stycznia)
Śląsk Wrocław – SKK

21 kolejka (2 lutego)
SKK – GKS Tychy

22 kolejka (9 lutego)
Polonia Leszno – SKK

23 kolejka (13 lutego, środa)
Księżak Łowicz – SKK

24 kolejka (16 lutego)
SKK – AGH Kraków

25 kolejka (23 lutego)
Górnik Wałbrzych – SKK

26 kolejka (2 marca)
SKK – Basket Poznań

27 kolejka (9 marca)
SKK – Kotwica Kołobrzeg

28 kolejka (16 marca)
SKK – Pogoń Prudnik

29 kolejka (23 marca)
Czarni Słupsk – SKK

30 kolejka (31 marca)
SKK – Astoria Bydgoszcz

 

źródło: własne, foto Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 21 Sie 17:00 17:00
    II liga: Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
  • środa, 21 Sie 17:45 17:45
    Sparing: KPS Siedlce – Reprezentacja Szwecji
  • piątek, 23 Sie 17:00 17:00
    Turniej: KPS Siedlce – LUK Politechnika Lublin
  • sobota, 24 Sie 10:00 10:00
    Sparing: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Skra Warszawa
  • sobota, 24 Sie 16:00 16:00
    IV liga: Makowianka Maków Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
  • niedziela, 25 Sie 08:00 08:00
    Bieg Jacka
  • niedziela, 25 Sie 19:00 19:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
  • czwartek, 29 Sie 00:00
    XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – dzień 1
  • piątek, 30 Sie 00:00
    XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – dzień 2
  • sobota, 31 Sie 00:00
    XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – dzień 3


Sponsorzy

Patronat medialny